• Только 11% граждан Украины хватает уверенности в своем будущем
 • Только 28,5% опрошенных считают, что в Украине нужна многопартийная система
 • 25% граждан Украины общаются в своих семьях и на украинском, и на русском языке
 • 63% респондентов считают, что развитие украинского государства и экономики невозможно без развития отечественной науки
 • Уровень доверия: семье – 95%, церкви – 47,5%, банкам – 10%, армии – 39,7%, милиции – 6,5%, судам – 5,3%
 • На украинском языке предпочитают общаться в семье 43,3% опрошенных, на русском – 31,2%
 • 88% от опрошенных пользуются мобильной связью, 54,6% - имеют компьютер
Об Институте социологии НАН Украины

Новости Института социологии


 • База научных журналов по версии Скопус 2014 г.

 • Заява

  Інститут соціології Національної Академії наук України заявляє, що інформація, поширена у засобах масової інформації Фондом «Демократичні ініціативи» 16 вересня 2014 р. (Сто днів Президента Петра Порошенка - думка експертів і громадськості. Електронна адреса: http://www.dif.org.ua/ua/events/sto-dnivi-gromaskosti.htm) із посиланням на результати моніторингового соціологічного опитування «Українське суспільство 1992 - 2014», є недостовірною.

  Інститут соціології НАН України ніколи не проводив досліджень оцінки громадянами діяльності Президента України у перші 100 днів його терміну повноважень. По-перше, спеціального запитання про оцінку діяльності перших 100 днів Президента України в жодному опитувані Інституту соціології НАН України не ставилося. По-друге, опитування громадської думки Інститутом соціології НАН України в 2014 році проводилося у другій декаді липня. На той час пройшло тільки півтора місяці із дня обрання П.Порошенка Президентом України. Опитування 2010 р., на яке також посилається Фонд «Демократичні ініціативи» у своєму прес-релізі, проводилося у червні, а вибори Президента України відбулися 17 січня того ж року. Таким чином, в дослідженнях Інституту соціології НАН України і  2010, і 2014 років про оцінку перших 100 днів діяльності Президента України не йдеться.

  Інститут соціології НАН України також заявляє, що не давав ніякого дозволу на публікацію матеріалів за результатами соціологічного моніторингового дослідження «Українське суспільство 1992 - 2014» до завершення їх обробки.

  Інститут соціології НАН України вимагає від Фонду «Демократичні ініціативи» опублікування у засобах масової інформації спростування та надання публічних вибачень Інституту соціології НАН України за публікацію недостовірної інформації від імені Інституту.

  Дирекція Інституту соціології НАН України 

 • ОГОЛОШЕННЯ

  23 вересня 2014 року у форматі теоретико-методологічного семінару Інституту соціології НАН України за участі автора відбудеться презентація книги:

  Пасхавер А.И. Кем быть / Александр Пасхавер. – К., 2014. – 112 с.

  Початок о 11 30.

  У книзі розглядаються ціннісні аспекти модернізації та європейської інтеграції сучасної України.

  Для обговорення і власних пропозицій запрошуються наукові співробітники, докторанти та аспіранти.

  Дирекція Інституту соціології НАН України

 • Интервью профессора Е.И. Головахи Надо говорить правду об АТО и не давать пустых обещаний на портале Liga.net


  <a href="http://liga.net/">Источник</a>

 • Інститут соціології НАН України оголошує конкурс до аспірантури

  Докладніше

 •  

  Интервью Е.И. Головахи Интернет-ТВканалу, посвященное журналу "Социология: теория, методы, маркетинг"

 • Соціологічна асоціація України та Соціологічний центр імені Н.В.Паніної оголошують конкурс «Кращий молодий соціолог року-2014»

  Умови конкурсу

 • В газеті "Голос України" від 21.12.2013 опубліковано рецензію Г.К. Крючкова на книгу УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО 1992-2013. Стан та динаміка змін. Соціологічний моніторинг/За редакцією д.е.н. В.Ворони, д.соц.н. М.Шульги. -К.: Інститут соціології НАН України. 2013. 

  Докладніше


Новости Высшей школы социологии

 • Высшая школа социологии при Институте социологии НАН Украины приглашает принять участие в научно-практических семинарах и мастер-классах в 2013-2014 учебном году
  Читать подробнее...